Реабілітаційні центри для літніх в Новояворівську

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Новояворівську
  • Богдан | 30.01.2024

    Персонал чудовий! Чуйність і терпіння в кожній дрібниці. Дідусь дуже задоволений, харчування смачне, прогулянки на свіжому повітрі щодня. Добре, що є такі місця, де людей поважають і доглядають.

  • Марія. | 21.09.2024

    Не раджу цей пансіонат.
    Обслуговування не відповідає тим коштам, які постійно підвищують.
    Керівництву, яке ніколи не відвідує пансіонат на все байдуже, аби збагатитись.Няні вроді не погані, але не відомо чому в ітозі догляд на низькому рівні.Адміністратор Анатоліївна там з дочкою кухаркою керують.Салати рідкість велика, кашами годують.Картоплі не дають, тільки в суп.Обманюють, що є медсестра, а нікого немає.Хворі як в тюрмі, ніколи не виводять на двір, не має часу чи то за власними справами чи то за нехваткою персоналу, бо економить власник на всьому.Світло після вечері вимикають о 6 ...

  • Мария | 23.08.2023

    Дякую, що в нашому місці є такі місця, де похилі люди знаходять спокій та догляд! Цей — один з найкращих!

Інші статі: