Реабілітаційні центри для літніх в Мостиська

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Мостиська
  • Світлана | 13.02.2026

    Доброго вечора, центр " Іділію" я нікому не рекомендую, особливо на Віті Поштовій. Там дуже гарно обіцяють, а наспавді, професійного догляду там немає, спеціалізованих медсестр там немає, реабілітолог свою справу не виконує, в кімнатах прибирають один або два раза на тиждень, приміщення не провітрюють, ліжка дуже не зручні, не дбайливе ставленняна до стареньких, кричать та закривають в кімнатах на ключ, щоб не виходили, а самі сидять на першому поверсі дивляться телевізор. Кошти беруть за реабілітацію, але нічого не роблять. Це все правда і є докази.

  • Алёна | 04.01.2022

    Хочу выразить огромную благодарность всем работникам пансионата! Переехав из другого места, мы очень рады, что попали именно сюда. К человеку страдающем деменцией нашли подход! Все очень внимательные, домашняя кухня (если нужно покормить с ложки, то это сделают без проблем), чистое постельное, постоянный присмотр. Сейчас даже не хочет уезжать домой! Мы очень рады и всем рекомендуем

  • Аркадий | 08.08.2023

    чтож вы врете, что там есть условия то?

Інші статі: