Реабілітаційні центри для літніх у Жовкві

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх у Жовкві
  • Марія. | 21.09.2024

    Не раджу цей пансіонат.
    Обслуговування не відповідає тим коштам, які постійно підвищують.
    Керівництву, яке ніколи не відвідує пансіонат на все байдуже, аби збагатитись.Няні вроді не погані, але не відомо чому в ітозі догляд на низькому рівні.Адміністратор Анатоліївна там з дочкою кухаркою керують.Салати рідкість велика, кашами годують.Картоплі не дають, тільки в суп.Обманюють, що є медсестра, а нікого немає.Хворі як в тюрмі, ніколи не виводять на двір, не має часу чи то за власними справами чи то за нехваткою персоналу, бо економить власник на всьому.Світло після вечері вимикають о 6 ...

  • Таня | 25.05.2025

    Не заселяйте никого в этот пансионат и не идите туда работать!!! Куча кожных болячек вам обеспечены, чесотка, себоррея и прочее, антисанитария, питание 3 раза/день, в основном крупы, ваши близкие будут голодать, еды дают недостаточно, жестокое обращение, на зарплаты сотрудников кидают постоянно, работая там не факт, что вы там зарплату получите, шарашкина контора, тоже самое творится во всех пансионатах и центрах «если вропа» у этих собственников этого дела, они кидают на зарплаты, у самих в досье есть судимости, персонал не имеет мед образования вообще… Руководство никакое… самозванцы без обр ...

  • Косенкова | 20.10.2021

    Сегодня отвезли маму в этот пансионат, на реабилитацию после ковид, ей 83 года.Чисто тепло уютно, персонал приветливый. Надеемся, что ей вернут желание жить.

Інші статі: