Реабілітаційні центри для літніх в Добромиль

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Добромиль
  • Марія. | 21.09.2024

    Не раджу цей пансіонат.
    Обслуговування не відповідає тим коштам, які постійно підвищують.
    Керівництву, яке ніколи не відвідує пансіонат на все байдуже, аби збагатитись.Няні вроді не погані, але не відомо чому в ітозі догляд на низькому рівні.Адміністратор Анатоліївна там з дочкою кухаркою керують.Салати рідкість велика, кашами годують.Картоплі не дають, тільки в суп.Обманюють, що є медсестра, а нікого немає.Хворі як в тюрмі, ніколи не виводять на двір, не має часу чи то за власними справами чи то за нехваткою персоналу, бо економить власник на всьому.Світло після вечері вимикають о 6 ...

  • Валерий | 13.04.2026

    Просто супер

  • Татьяна | 21.11.2024

    После перенесённого психоза бабушка нуждалась в наблюдении. Здесь ей обеспечили стабильность, постоянство и порядок. Персонал умеет работать с «трудными» случаями. Очень благодарны.

Інші статі: