Реабілітаційні центри для літніх у Великі Мости

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх у Великі Мости
  • Людмила | 07.11.2024

    Отличный пансионат! Дедушка с деменцией под круглосуточным наблюдением, стал спокойнее, питание хорошее.

  • Дарʼя | 12.07.2023

    Ніколи не віддавайте своїх близьких в це місце! Через два тижні перебування, забрали бабусю з великим синяком під оком і синьою розпухлою ногою. Так, усвідомлюю що працювати з літніми людьми-важко, але, як то кажуть: не можеш-не берись, бити стару людину не допустимо у будь якому випадку!!! Бабусю забрали виснажену і ледве ходячу, хоча до її перебування у пансіонаті все було норм. У якості «покарання за погану поведінку» застосовують побиття і не давання їжі. Адміністратор Оксана-хамка, а директор пансіонату відморожується від будь якої відповідальності, ще й сміється, кажучи «що ви хочете, у ...

  • Татьяна | 03.02.2025

    Отдали дедушку временно — на месяц. Уход, питание и отношение — отличные. Вернулся в хорошем настроении.

Інші статі: