Реабілітаційні центри для літніх в Бунге

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Бунге
  • Тетяна | 25.04.2024

    Кальній Оля з Іспанії. Вже майже місяць ваша мама у нас не проживає, а ви все поливаєте нас брудом. Значить у нас все ок. До речі, перевірки вже були. Порушень щодо догляду на даний час, не було. Ви хотіли мене осоромити, але я цим не переймаюся. Давно зрозуміла, що це ваше життєве кредо.Маю 62 р., з них 43 р трудового стажу, робітничі професії. *На жаль*, хапуга з мене не вийшла. Та й життєві цінності у мене зовсім інші. Тому дивитися в очі людям не соромно. З першого дня працюю у цьому пансіонаті. Людина не конфліктна, з всіма підтримую хороші відносини. Крутити чужими грошима, також, не вих ...

  • НАТАЛІЯ | 24.11.2024

    Доброго дня! Мені дуже шкоді, що ваша мама виховала таких дітей які здали її аби куди, а самим доглядати слабо? Мати Ваша доглядала за своїм дитям дала все, щоб ви виросли гарною людиною, а що виросло то вже Вам видніше

  • Людмила | 12.02.2024

    Хочу от всей души поблагодарить сотрудников пансионата за заботу о маме которая страдала болезнью Альцгеймера, когда приходила мама была чисто одета ногти всегда обрезание, была раз во время обеда на обед был борщ, гречневая каша с котлетой, салат с капусты все очень вкусно, особую благодарность выражаю адм нистратору Елене Владимировне низкий Вам поклон

Інші статі: