Найважливіше про установу
| Название | Пансіонат для літніх "Турбота улюблених" |
| Вартість в місяць | від 12 000 грн |
| Вартість в день | від 800 грн |
Заявка безкоштовна, ви нізащо не платите.
Щиро хочеться висловити подяку персоналу закладу щодо невтомної турботи за моїм батьком вже протягом чотирьох років! У батька відбувся геморагічний інсульт 4 роки назад, і, як наслідок- права частина тіла залишилася паралізована до теперішнього часу. У відчаю та пошуку потрібного місця для його реабілітації, випадково отримала інформацію від лікаря про відкриття нового приватного пансіонату «Забота улюблених» (зараз «Сімейний»). Хочу наголосити, що мій батько був ПЕРШИМ пацієнтом закладу у місті Івано-Франківськ.
Слава Богу, вже протягом чотирьох років, справді турботливий персонал на чолі з мудрою, досвідченою та щирою завідувачкою — Оленою Валентинівною, добросердно опікуються моїм батьком! У силу певних обставин, я- як дочка, не можу повсякчас перебувати поруч нього, оскільки працюю закордоном вже довгий час. Та моє серце завжди спокійне, бо професійні медсестри, талановиті кухарочки, дбайливі доглядальниці і звісно ж уважна до найменших деталей завідувач закладу, надають справді сімейну турботу про батька 24/7. Вони тримають мене в курсі всіх справ стосовно нього (чи то бодай завершився улюблений сир або ж, вкрай рідко коли, викликають швидку медичну допомогу). І попри виклики останніх сучасних подій, я маю можливість контактувати як з батьком, так і з персоналом по відео та аудіо зв’язку. Таким чином маю змогу перебувати в курсі усіх питань про його здоров’я.
ЩИРА ПОДЯКА ТА УКЛІН ВСІМ ПРАЦІВНИКАМ ПАНСІОНАТУ ЗА ВІДДАНУ ТУРБОТУ ТА ДОГЛЯД 24/7! СЕРДЕЧНО СПАСИБІ ОЛЕНІ ВАЛЕНТИНІВНІ ТА ЇЇ ПРОФЕСІЙНОМУ КОЛЕКТИВУ, ЯКИЙ ВОНА САМА РЕТЕЛЬНО ПІДБИРАЄ ЗА СПРАВДІ СЛУЖІННЯ ЛЮДЯМ (бо розумію, що це вкрай велика відповідальність і праця по догляду за такими важкохворими людьми). Впевнена, що мій батько реабілітувався (повернулось мовлення, памʼять, попри невтішні прогнози лікарів взагалі щодо його життя), через нашу з персоналом справді комплексну та сумісну працю на всіх рівнях: фізичному, ментальному та духовному. Оскільки дівчата завжди радо приймають в гості нашого духовного опікуна та священника отця Миколу, який благословляє, підбадьорює та допомагає зцілювати духовно пацієнтів закладу. І самі ж дівчата також вміють відновлювати життя та творити свято своїм пацієнтам. Своє 80-річчя мій батько зміг відсвяткувати у теплій родинній атмосфері колективу (бо вони справді дарують такий стан своїм пацієнтам) з музикою та подарунками.
Розумію та толерую, що кожний чи то відвідувач чи то пацієнт, може мати різні погляди та думки. Однак, закликаю завжди свідомо ставитися до ситуацій, які можуть відбуватися та включати критичне мислення. Бо всі ми з вами розуміємо після яких важких обставин зазвичай люди перебувають під таким особливим доглядом. І як будь-яка доросла та мисляча людина, вміти бачити найперше свою відповідальність у тому чи іншому випадку та чесно могти відповісти собі на запитання «чи достатньо було зроблено мною особисто, щоб так відбулося / чи не відбулося?» Бо то є завжди легше скинути на когось відповідальність за негативні наслідки, ніж адекватно та розсудливо побачити ситуацію.
Рекомендую всім, у кого є така потреба, цей заклад!!! З власного досвіду тільки хочеться наголосити, що попри все- це не означає, що ви вже перестаєте бути відповідальними за своїх рідних — вмійте командно працювати з персоналом, вмійте підтримувати своїх рідних можливими способами та з розумінням ставитися до людей❤️
Люди, забирайте звідти своїх рідних поки не пізно. Ні в якому разі не віддавайте сюди своїх близькик.Це жахливе місце.Тут не має ніякого догляду. Антисанітарія. Якщо ви віддаєте людину, яка ходить, то через місяць вона стане лежачою.Її будуть прив язувати, бити, пічкати таблетками, щоб людина тільки лежала і почала ходити під себе.Це робиться для того, щоб людину вже не можна було забрати звідти.Це місце, де брешуть всі.Будуть заглядати вам в очі і багато брехати про ваших родичих, про їхню ненормальну поведінкуиі саме так будуть випрадовувати синяки на тілі вашої бабусі чи мами.Харчування жахливе, в кімнатах сморід, свіжого повітря нема.Докликатися персонал доя лежачого хворого, неможливо. Більше того, є підозра, що вони вбили мою бабусю, коли ми почали розуміти, що щось не так і почали приводити приватних лікарів.Вони ЗАБОРОНИЛИ це.Хоча в них нема медичного догляду.Вони НЕ ДОЗВОЛЯЮТЬ викликати швидку, коли людині погано.Ми подаємо в суд.Ці нелюди мають бути у в'язниці.
Доброго дня!
Хочу виразити виличезну подяку Всьому персоналу цього закладу. За тепле та гарне відношення та перебування в ньому. За гідний догляд за моїм батьком. ( Нехай земля йому буде пухом. Вічна пам«ять !)
Окрема подяка Лікарю, та Керуючий закладу за швидке та вдале організування похорону. За теплу і чуйну підримку моїй мамі, (яка втратила чоловіка, а я тата) І який в той час було дуже тяжко самій.
Великий Вам уклін, за Ваш тяжкий труд!!! Здоров»я вашім сім«ям. Та мирного неба!!!
Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук просто заповніть форму нижче.
| Название | Пансіонат для літніх "Турбота улюблених" |
| Вартість в місяць | від 12 000 грн |
| Вартість в день | від 800 грн |