Реабілітаційні центри для літніх в Добромиль

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Добромиль
  • Nadia | 17.10.2021

    Спасибо

  • Ірина | 22.11.2025

    Жахливий пансіонат, де за ваші гроші вам будуть лише грубити.Ставлення хамське, на безпомічну жінку після інсульту підвищували голос, штовхали, позбавили їжі і погрожували відібрати телефон і не пускати родичів.Виштовхували нас за двері, тож забирати звідти маму довелося з поліцією
    Окремі співробітники людяні
    До того, як заплатили гроші, спілкувалися по людськи, а по тому все.

  • Никифоренко Лілія | 10.10.2023

    Дуже поганий пансіонат, категорично не рекомендуємо!!! Некомпетентний керівник Наталія Вікторівна(яку насправді цікавлять тільки кількість пацієнтів і скільки отримає коштів на особисті потреби) та Лікар Володимир Михайлович, в пансіонаті не достатньо персоналу, кожні два тижні міняються няні та медсестри.Стоїть нестерпний сморід в пансіонаті, а кожний другий хто потрапляє отримує в нагороду попрілість, пролежні та коросту.Довели до важкого стану маму( при тому, що ми приїздили два рази на тиждень).Оплата відбувалась без видачі вко, особисто в руки керуючій Н.В. Кошти які були сплачені за міся ...

Інші статі: