Реабілітаційні центри для літніх в Вовчанську

  • Топ 1
    Будинок для людей похилого віку
    Будинок для людей похилого віку "Family"
    4.7
    Рейтинг за відгуками
    9
    • Доброзичливий персонал Доброзичливий персонал
    • Домашня атмосфера Домашня атмосфера
    • Вогнегасники Вогнегасники
    • Обгороджена територія, охороняється Обгороджена територія, охороняється
    • Пожежна сигналізація Пожежна сигналізація
    • Чисто і затишно Чисто і затишно
    • 4-х разове харчування 4-х разове харчування
    • Контроль за прийомом ліків Контроль за прийомом ліків
    • Цілодобовий догляд Цілодобовий догляд
    • Повний гігієнічний і косметичний догляд Повний гігієнічний і косметичний догляд
    • Постійний моніторинг стану здоров'я Постійний моніторинг стану здоров'я
    • Реабілітація після інсульту Реабілітація після інсульту
    • Регулярний огляд лікаря Регулярний огляд лікаря
    • 3-4 людини в номері 3-4 людини в номері
    • 4-6 людей в номері 4-6 людей в номері
    • Wi-Fi Wi-Fi
    • Функціональні ліжка для лежачих хворих Функціональні ліжка для лежачих хворих
Не впевнені у виборі?
Ціни: Реабілітаційні центри для літніх в Вовчанську
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Вовчанську
  • Тетяна | 07.06.2024

    Доброго вечора… хочу подякувати всім персоналу пансіонату Рівне.Родинне тепло…

  • Яна | 01.12.2024

    Поділюся тим, що сталося з моєю мамою в цьому закладі!
    Привезли маму ввечері, про що раніше повідомили, 30 хвилин стояли під воротами ніхто не відкривав, хоча це пів біди
    Зайшовши в заклад із-за відключення не було світла, холодно, медсестра закладу сказала що генератор в ремонті, скоро буде, і що взагалі тепло просто відключення і це питання вирішується, ок залишили мамі теплий одяг і ковдру щоб їй було тепліше.
    Як виявилося цей заклад зовсім не вміє поводитися з людьми з деменцією, хоча при заселенні ми говорили, що у мами по здоровʼю.
    На наступний день сестра дзвонила ...

  • Ірина | 21.12.2023

    В цьому закладі працює дуже некультурна, хамовита санітарка (блондинка з пишними формами), яка міняючи мені підгузник, кричала (цитую): «Давай, знімай тото з себе! Я більше не буду за тобов прибирала! Щиш (замість слова » пісяєш") тут!

Інші статі: