Реабілітаційні центри для літніх в Балаклії

  • Топ 1
    Будинок для людей похилого віку
    Будинок для людей похилого віку "Family"
    4.7
    Рейтинг за відгуками
    9
    • Доброзичливий персонал Доброзичливий персонал
    • Домашня атмосфера Домашня атмосфера
    • Вогнегасники Вогнегасники
    • Обгороджена територія, охороняється Обгороджена територія, охороняється
    • Пожежна сигналізація Пожежна сигналізація
    • Чисто і затишно Чисто і затишно
    • 4-х разове харчування 4-х разове харчування
    • Контроль за прийомом ліків Контроль за прийомом ліків
    • Цілодобовий догляд Цілодобовий догляд
    • Повний гігієнічний і косметичний догляд Повний гігієнічний і косметичний догляд
    • Постійний моніторинг стану здоров'я Постійний моніторинг стану здоров'я
    • Реабілітація після інсульту Реабілітація після інсульту
    • Регулярний огляд лікаря Регулярний огляд лікаря
    • 3-4 людини в номері 3-4 людини в номері
    • 4-6 людей в номері 4-6 людей в номері
    • Wi-Fi Wi-Fi
    • Функціональні ліжка для лежачих хворих Функціональні ліжка для лежачих хворих
Не впевнені у виборі?
Ціни: Реабілітаційні центри для літніх в Балаклії
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Балаклії
  • Олег | 17.02.2024

    Моя бабуся завжди була енергійною, але після важкої хвороби їй стало важко рухатися. Через сайт pansionu.com.ua знайшли пансіонат з хорошими умовами. Бабуся спершу боялася, але тепер щаслива: має нових друзів, бере участь у спільних заходах, багато спілкується. Персонал щодня займається з нею фізичною активністю та підтримує емоційно. Дякуємо за вашу працю і за турботу про наших рідних!

  • Людмила | 24.03.2026

    Хочу залишити негативний відгук, може для інших буде корисно. Від безвихідного сімейного положення вирішила заселити свою маму на неділю в пансіонат на Грушевського Дніпро. Мама була виписана після лікарні. Мені треба було щоб за нею приглянули деякий час поки я не вирішувала питання з житлом, куди я хотіла її забрати потім щоб жити разом. За ці сім днів її вбили! Списавши все на те, що її в такому стані виписали з лікарні! Те що пишуть на сайті, про якийсь догляд і т. д…. Суцільна брехня!!! Не віддавайте туди людей які не зможуть адекватно за себе постояти! Персонал, це жах!

  • Наталья | 08.01.2021

    О пансионате «Надежда» у меня при первом же ознакомлении и посещении сложилось самое позитивное впечатление: доброжелательный персонал, чисто, уютно, просторно, четко и понятно озвучены и показаны условия по уходу за пожилыми людьми, чего не сказала бы про другие пансионаты, которые пришлось посетить. И естественно наш выбор был сделан в пользу «Надежды», о чем нисколько в дальнейшем не пожалели — все надежды полностью оправдались: достойный уход, медицинские осмотры и наблюдение, вкусная еда, чистота и порядок. Благодарю всех сотрудников и директора пансионата за профессионализм, отзывчивость ...

Інші статі: