Реабілітаційні центри для літніх в Гірське

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Гірське
  • Юлия | 19.02.2025

    Искали место для ухода за тетей с деменцией. Только здесь нашли действительно терпеливых людей. Атмосфера — как дома.

  • Ірина | 06.03.2025

    Жахливе відношення до людей! В 2022 році мене привіз туди мій батько, через те, що в зв'язку з хворобою, стала неходячою. Санітарка, міняючи мені підгузник, кричала до мене ( до людини, яка в зв'язку з хворобою стала неходячою і не могла самостійно піти до туалету): " Давай, знімай то-то з себе! Скільки я буду за тобов прибирала?! Щиш ( від сл. пісяти) тут!" Ось таке відношення було до людини, яка в зв'язку з хворобою стала неходячою, і через це не могла самостійно піти до туалету. Добре подумайте, чи дійсно можна давати туди на проживання людей ( а ще й старших).
    Просто жахлив ...

  • Світлана | 20.07.2023

    Жах

Інші статі: