Хоспіси у Володимирі

  • Топ 1
    Будинок для літніх
    Будинок для літніх "Благодать"
    5
    Рейтинг за відгуками
    1
    • 5-ти разове харчування 5-ти разове харчування
    • Базові лікувальні процедури Базові лікувальні процедури
    • Контроль за прийомом ліків Контроль за прийомом ліків
    • Цілодобовий догляд Цілодобовий догляд
    • Мед.персонал Мед.персонал
    • Повний гігієнічний і косметичний догляд Повний гігієнічний і косметичний догляд
    • Постійний моніторинг стану здоров'я Постійний моніторинг стану здоров'я
    • Прогулянки на території Прогулянки на території
    • Реабілітація після інсульту Реабілітація після інсульту
    • Регулярний огляд лікаря Регулярний огляд лікаря
    • Спец умови для хворих з деменцією Спец умови для хворих з деменцією
    • 1-2 людини в номері 1-2 людини в номері
    • 3-4 людини в номері 3-4 людини в номері
    • 4-6 людей в номері 4-6 людей в номері
    • Wi-Fi Wi-Fi
    • Інфраструктура для візочників Інфраструктура для візочників
    • Функціональні ліжка для лежачих хворих Функціональні ліжка для лежачих хворих
    • Доброзичливий персонал Доброзичливий персонал
    • Домашня атмосфера Домашня атмосфера
    • Пожежна сигналізація Пожежна сигналізація
    • Відеоспостереження Відеоспостереження
    • Велика територія для прогулянок Велика територія для прогулянок
    • Обгороджена територія, охороняється Обгороджена територія, охороняється
    • Чисто і затишно Чисто і затишно
      
Не впевнені у виборі?
Ціни: Хоспіси у Володимирі
Установа Ціна
Будинок пристарілих «Тепло Улюблених» від 12 000 грн/місяц
Будинок для літніх "Благодать" від 19 000 грн/місяц
Луцький геріатричний пансіонат від 5 000 грн/місяц
Відгуки: Хоспіси у Володимирі
  • Юлія | 01.06.2024

    Дуже вдячна цьому сервісу, в тому що допомогли знайти цей чудовий пансіонат! В «Вище неба» ми поселили бабусю, яка дуже задоволена відношенням та сервісом! Людмила та її помічниці — феї, які дуже гарно відносяться до підопічних, мають добре серце, а ще чудове почуття гумору. Також бабусі подобаються концерти, які проводяться в пансіонаті, приїзжають артисти з виступами. І ще особисто від бабусі подяка за дуже смачну їжу, особливо вареники, які працівники роблять ВЛАСНОРУЧ!

  • Олександр | 18.06.2024

    Хочу подякувати Родинному теплу за всю вашу роботу. Мій батько був у вас майже два роки, батько інвалід та на початку 2024 року отримав ампутацію через прогресуючу хворобу. Пенсіонат став для нього другим домом, персонал завжди допомагав та доглядав батька. Адміністратор Тетяна завжди на звʼязку, комунікацію можна тримати через менеджери, оперативно надавала інформацію та вирішувала питання. Пенсіонат бере на себе велику роботу, так як людям необхідна допомога завжди. Чисто, є телевізори, багато балкончиків де ті хто перебуває може там знаходитись та милуватись видом. В любий час можна приїхат ...

  • Надежда | 17.02.2024

    Не рекомендую, отвратительный персонал!!! Никакого ухода. Пожилых людей, которые не могут за себя постоять — БЬЮТ!!! Не кормят!!! Превращают в растения, пичкая их таблетками со снотворным действием!!! И ещё много чего можно рассказать. Слава Богу — забрала мать. Всем кто прочитает, очень прошу, не отдавайте своих близких и родных в этот АД!!!

Інші статі: