Луцьк

  • Топ 1
    Будинок для літніх
    Будинок для літніх "Благодать"
    5
    Рейтинг за відгуками
    1
    • 5-ти разове харчування 5-ти разове харчування
    • Базові лікувальні процедури Базові лікувальні процедури
    • Контроль за прийомом ліків Контроль за прийомом ліків
    • Цілодобовий догляд Цілодобовий догляд
    • Мед.персонал Мед.персонал
    • Повний гігієнічний і косметичний догляд Повний гігієнічний і косметичний догляд
    • Постійний моніторинг стану здоров'я Постійний моніторинг стану здоров'я
    • Прогулянки на території Прогулянки на території
    • Реабілітація після інсульту Реабілітація після інсульту
    • Регулярний огляд лікаря Регулярний огляд лікаря
    • Спец умови для хворих з деменцією Спец умови для хворих з деменцією
    • 1-2 людини в номері 1-2 людини в номері
    • 3-4 людини в номері 3-4 людини в номері
    • 4-6 людей в номері 4-6 людей в номері
    • Wi-Fi Wi-Fi
    • Інфраструктура для візочників Інфраструктура для візочників
    • Функціональні ліжка для лежачих хворих Функціональні ліжка для лежачих хворих
    • Доброзичливий персонал Доброзичливий персонал
    • Домашня атмосфера Домашня атмосфера
    • Пожежна сигналізація Пожежна сигналізація
    • Відеоспостереження Відеоспостереження
    • Велика територія для прогулянок Велика територія для прогулянок
    • Обгороджена територія, охороняється Обгороджена територія, охороняється
    • Чисто і затишно Чисто і затишно
      
Не впевнені у виборі?
Ціни: Луцьк
Установа Ціна
Будинок пристарілих «Тепло Улюблених» від 12 000 грн/місяц
Луцький геріатричний пансіонат від 5 000 грн/місяц
Будинок для літніх "Благодать" від 19 000 грн/місяц
Відгуки: Луцьк
  • Анастасія | 17.07.2023

    Я із задоволенням пишу відгук про цей пансіонат.
    Тут завжди чисто та охайно, що дуже важливо для здоров'я мешканців.
    Вражає і якість їжі. Меню ретельно підібране, їжа завжди свіжа та смачна, що дуже важливо для старших людей. Окрім того, працівники завжди готові врахувати індивідуальні потреби кожного мешканця.
    Я щиро вдячна персоналу цього будинку престарілих за те, як добре вони дбали про мого свекра (на жаль, хвороба забрала його від нас). Дідусь не почувався самотнім, а я була спокійна, бо знала, що він знаходиться в турботлих руках професіоналів.

  • А. | 06.08.2024

    Прости мене, мамо, що була не зі мною, а там…

  • Надежда | 17.02.2024

    Не рекомендую, отвратительный персонал!!! Никакого ухода. Пожилых людей, которые не могут за себя постоять — БЬЮТ!!! Не кормят!!! Превращают в растения, пичкая их таблетками со снотворным действием!!! И ещё много чего можно рассказать. Слава Богу — забрала мать. Всем кто прочитает, очень прошу, не отдавайте своих близких и родных в этот АД!!!

Інші статі: