Хоспіси в Криму

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Хоспіси в Криму
  • Марія. | 21.09.2024

    Не раджу цей пансіонат.
    Обслуговування не відповідає тим коштам, які постійно підвищують.
    Керівництву, яке ніколи не відвідує пансіонат на все байдуже, аби збагатитись.Няні вроді не погані, але не відомо чому в ітозі догляд на низькому рівні.Адміністратор Анатоліївна там з дочкою кухаркою керують.Салати рідкість велика, кашами годують.Картоплі не дають, тільки в суп.Обманюють, що є медсестра, а нікого немає.Хворі як в тюрмі, ніколи не виводять на двір, не має часу чи то за власними справами чи то за нехваткою персоналу, бо економить власник на всьому.Світло після вечері вимикають о 6 ...

  • Ярослав Т. | 03.03.2021

    Пансионат хорошего уровня.Хорошие условия и адекватное отношение.Люди делают очень не легкую работу и делают на мой взгляд на уровне.

  • Дмитро | 07.02.2024

    Коли у дідуся почалися проблеми зі здоров'ям, ми довго вагалися: залишати вдома чи шукати професійний догляд? Через pansionu.com.ua знайшли чудовий пансіонат, де до кожного мешканця ставляться з теплотою. У дідуся своя кімната, він має змогу гуляти щодня, бере участь у гуртках. Найважливіше — він знову радіє життю.

Інші статі: