Реабілітаційні центри для літніх в Криму

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Криму
  • Олександр | 30.10.2024

    Негативной ужасно читайте договор там е сюрприз

  • Аріна | 23.03.2026

    Найгірше місце. Люди з деменцією та психічними розладами в одній кімнаті зі здоровими. Кімнати набиті людьми. Виходу у двір нема для людей. Сходи на другий поверх встелені плиткою, що не те що бабуся, а молода людина запросто може впасти. Заявлялось про телевізори в холі. По факту дають дивитись фільм в телефоні! Це знущання, а не платний пансіонат для достойної старості!

  • Таня | 25.05.2025

    Вранье! Никакооо 4-х разового питания там рикогда не было у людей, в основ идут крупы с подливкой и куча кожных заболеваний вирусных, на зарплаты обманывают, могут и не дать

Інші статі: