Пансіонати для літніх і престарілих у Криму

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Пансіонати для літніх і престарілих у Криму
  • Дарʼя | 12.07.2023

    Ніколи не віддавайте своїх близьких в це місце! Через два тижні перебування, забрали бабусю з великим синяком під оком і синьою розпухлою ногою. Так, усвідомлюю що працювати з літніми людьми-важко, але, як то кажуть: не можеш-не берись, бити стару людину не допустимо у будь якому випадку!!! Бабусю забрали виснажену і ледве ходячу, хоча до її перебування у пансіонаті все було норм. У якості «покарання за погану поведінку» застосовують побиття і не давання їжі. Адміністратор Оксана-хамка, а директор пансіонату відморожується від будь якої відповідальності, ще й сміється, кажучи «що ви хочете, у ...

  • Миша | 28.05.2025

    Моя тётя — инвалид. В пансионате ей удобно: есть подъёмники, регулярный уход, общение. Главное — уважительное отношение. Спасибо за тепло и заботу.

  • Анна | 11.08.2023

    Тоже интересует

Інші статі: