Хоспіси в Камінь-Каширському

  • Топ 1
    Будинок для літніх
    Будинок для літніх "Благодать"
    5
    Рейтинг за відгуками
    1
    • 5-ти разове харчування 5-ти разове харчування
    • Базові лікувальні процедури Базові лікувальні процедури
    • Контроль за прийомом ліків Контроль за прийомом ліків
    • Цілодобовий догляд Цілодобовий догляд
    • Мед.персонал Мед.персонал
    • Повний гігієнічний і косметичний догляд Повний гігієнічний і косметичний догляд
    • Постійний моніторинг стану здоров'я Постійний моніторинг стану здоров'я
    • Прогулянки на території Прогулянки на території
    • Реабілітація після інсульту Реабілітація після інсульту
    • Регулярний огляд лікаря Регулярний огляд лікаря
    • Спец умови для хворих з деменцією Спец умови для хворих з деменцією
    • 1-2 людини в номері 1-2 людини в номері
    • 3-4 людини в номері 3-4 людини в номері
    • 4-6 людей в номері 4-6 людей в номері
    • Wi-Fi Wi-Fi
    • Інфраструктура для візочників Інфраструктура для візочників
    • Функціональні ліжка для лежачих хворих Функціональні ліжка для лежачих хворих
    • Доброзичливий персонал Доброзичливий персонал
    • Домашня атмосфера Домашня атмосфера
    • Пожежна сигналізація Пожежна сигналізація
    • Відеоспостереження Відеоспостереження
    • Велика територія для прогулянок Велика територія для прогулянок
    • Обгороджена територія, охороняється Обгороджена територія, охороняється
    • Чисто і затишно Чисто і затишно
      
Не впевнені у виборі?
Ціни: Хоспіси в Камінь-Каширському
Установа Ціна
Будинок для літніх "Благодать" від 19 000 грн/місяц
Будинок пристарілих «Тепло Улюблених» від 12 000 грн/місяц
Луцький геріатричний пансіонат від 5 000 грн/місяц
Відгуки: Хоспіси в Камінь-Каширському
  • Наталия | 12.08.2024

    Не рекомендую пансіонат!!!

  • Денис | 01.12.2024

    Бабушке после инсульта нужна была помощь в передвижении. Здесь помогли — реабилитолог каждый день занимался, через месяц она начала ходить с тростью.

  • Ігор | 05.02.2026

    Пансіонат Ісіда в житомирі за адресою провулок шодуарівський 4, було заселено людину похилого віку а саме чоловік 86 років, були оплачені кошти у сумі 13000 грн, все наче було добре 11 днів а потім я його провідав раніше не міг бо була робота яку не міг полишити, я його побачив і вжахнувся, синці під обома очима гематоми і права рука теж, персонал мене не повідомив про інцидент і всяко ухилялися від відповіді а що ж могло трапитись були явні ознаки побоїв, тоді я зателефонував по номеру цього пансіонату до так званої менеджера яка не те, щоб вибачилася за дії своїх санітарів а у грубій формі з ...

Інші статі: