Реабілітаційні центри для літніх в Коростишеві

  • Топ 1
    Будинок пристарілих
    Будинок пристарілих "Любов"
    5
    Рейтинг за відгуками
    3
    • 5-ти разове харчування 5-ти разове харчування
    • Контроль за прийомом ліків Контроль за прийомом ліків
    • Цілодобовий догляд Цілодобовий догляд
    • Мед.персонал Мед.персонал
    • Постійний моніторинг стану здоров'я Постійний моніторинг стану здоров'я
    • Реабілітація після інсульту Реабілітація після інсульту
    • Спец умови для хворих з деменцією Спец умови для хворих з деменцією
    • 1-2 людини в номері 1-2 людини в номері
    • 3-4 людини в номері 3-4 людини в номері
    • Бесідки, Лавки, Садок Бесідки, Лавки, Садок
    • Велика територія для прогулянок Велика територія для прогулянок
    • Доброзичливий персонал Доброзичливий персонал
    • Чисто і затишно Чисто і затишно
    • Пожежна сигналізація Пожежна сигналізація
    • Вогнегасники Вогнегасники
      
Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Коростишеві
  • Роман | 24.04.2024

    Мой дедушка пережил два инсульта и оказался полностью лежачим больным. Мы с родителями сначала пытались ухаживать за ним дома, но это оказалось нам не под силу физически и морально. Дедушка требовал постоянного ухода: нужно было кормить его с ложечки, переворачивать каждые два часа, менять памперсы, следить за давлением. Мы очень боялись появления пролежней и других осложнений, да и сами уже выбились из сил. Тяжело признаться, но без помощи мы бы просто не справились. Поэтому решили обратиться в частный пансионат для пожилых, специализирующийся на уходе за лежачими пациентами. Сейчас дедушка у ...

  • Христина | 09.08.2024

    Наша сімʼя повністю задоволена пансіонатом Перлина Мрій, догляд, харчування, умови, дозвілля — все супер. Дякуємо що ви є і працюєте задля наших рідних. Рекомендую!!!

  • Ігор | 05.02.2026

    Пансіонат Ісіда в житомирі за адресою провулок шодуарівський 4, було заселено людину похилого віку а саме чоловік 86 років, були оплачені кошти у сумі 13000 грн, все наче було добре 11 днів а потім я його провідав раніше не міг бо була робота яку не міг полишити, я його побачив і вжахнувся, синці під обома очима гематоми і права рука теж, персонал мене не повідомив про інцидент і всяко ухилялися від відповіді а що ж могло трапитись були явні ознаки побоїв, тоді я зателефонував по номеру цього пансіонату до так званої менеджера яка не те, щоб вибачилася за дії своїх санітарів а у грубій формі з ...

Інші статі: