Реабілітаційні центри для літніх в Новоград-Волинському

  • Топ 1
    Будинок пристарілих
    Будинок пристарілих "Любов"
    5
    Рейтинг за відгуками
    3
    • 5-ти разове харчування 5-ти разове харчування
    • Контроль за прийомом ліків Контроль за прийомом ліків
    • Цілодобовий догляд Цілодобовий догляд
    • Мед.персонал Мед.персонал
    • Постійний моніторинг стану здоров'я Постійний моніторинг стану здоров'я
    • Реабілітація після інсульту Реабілітація після інсульту
    • Спец умови для хворих з деменцією Спец умови для хворих з деменцією
    • 1-2 людини в номері 1-2 людини в номері
    • 3-4 людини в номері 3-4 людини в номері
    • Бесідки, Лавки, Садок Бесідки, Лавки, Садок
    • Велика територія для прогулянок Велика територія для прогулянок
    • Доброзичливий персонал Доброзичливий персонал
    • Чисто і затишно Чисто і затишно
    • Пожежна сигналізація Пожежна сигналізація
    • Вогнегасники Вогнегасники
      
Не впевнені у виборі?
Ціни: Реабілітаційні центри для літніх в Новоград-Волинському
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Новоград-Волинському
  • Анна | 21.02.2024

    Здравствуйте!
    Хочу поделиться о доме престарелых «Вишнёвый сад». Моя мама недавно переехала в этот дом, и я очень довольна условиями, которые там предоставляются.

    Во-первых, персонал дома престарелых очень заботливый и внимательный. Они всегда готовы помочь престарелым во всех повседневных вопросах и нуждах. Они обеспечивают чистоту и порядок в доме, следят за здоровьем и благополучием пожилых людей.

    Во-вторых, условия проживания в доме престарелых очень комфортные. Есть индивидуальные комнаты и общие на 3 и 5 человек, где они могут чувствовать себя как дома, также в ...

  • Сергій Шапошник | 13.04.2026

    Дякую за якісну послугу. Все чістенько, немає запахів, зручне місце знаходження. Рекомендую всім, хто потребує допомоги для похилої людини.

  • Дарʼя | 12.07.2023

    Ніколи не віддавайте своїх близьких в це місце! Через два тижні перебування, забрали бабусю з великим синяком під оком і синьою розпухлою ногою. Так, усвідомлюю що працювати з літніми людьми-важко, але, як то кажуть: не можеш-не берись, бити стару людину не допустимо у будь якому випадку!!! Бабусю забрали виснажену і ледве ходячу, хоча до її перебування у пансіонаті все було норм. У якості «покарання за погану поведінку» застосовують побиття і не давання їжі. Адміністратор Оксана-хамка, а директор пансіонату відморожується від будь якої відповідальності, ще й сміється, кажучи «що ви хочете, у ...

Інші статі: