Пансіонати для літніх і престарілих у Устилузі

  • Топова пропозиція
    Будинок для літніх
    Будинок для літніх "Благодать"

    5
    Рейтинг за відгуками
    1
    • 5-ти разове харчування 5-ти разове харчування
    • Базові лікувальні процедури Базові лікувальні процедури
    • Контроль за прийомом ліків Контроль за прийомом ліків
    • Цілодобовий догляд Цілодобовий догляд
    • Мед.персонал Мед.персонал
    • Повний гігієнічний і косметичний догляд Повний гігієнічний і косметичний догляд
    • Постійний моніторинг стану здоров'я Постійний моніторинг стану здоров'я
    • Прогулянки на території Прогулянки на території
    • Реабілітація після інсульту Реабілітація після інсульту
    • Регулярний огляд лікаря Регулярний огляд лікаря
    • Спец умови для хворих з деменцією Спец умови для хворих з деменцією
    • 1-2 людини в номері 1-2 людини в номері
    • 3-4 людини в номері 3-4 людини в номері
    • 4-6 людей в номері 4-6 людей в номері
    • Wi-Fi Wi-Fi
    • Інфраструктура для візочників Інфраструктура для візочників
    • Функціональні ліжка для лежачих хворих Функціональні ліжка для лежачих хворих
    • Доброзичливий персонал Доброзичливий персонал
    • Домашня атмосфера Домашня атмосфера
    • Пожежна сигналізація Пожежна сигналізація
    • Відеоспостереження Відеоспостереження
    • Велика територія для прогулянок Велика територія для прогулянок
    • Обгороджена територія, охороняється Обгороджена територія, охороняється
    • Чисто і затишно Чисто і затишно
      
Не впевнені у виборі?
Ціни: Пансіонати для літніх і престарілих у Устилузі
Установа Ціна
Будинок для літніх "Благодать" від 19 000 грн/місяц
Відгуки: Пансіонати для літніх і престарілих у Устилузі
  • Анна | 11.08.2023

    Тоже интересует

  • Ірина Зубрицька | 09.05.2026

    Дуже вдячна персоналу закладу за догляд за батьком.
    Батько перебував в будинку у період лютий-травень 2026. Комфортні умови, смачна і корисна домашня кухня, турботливий персонал, огляд лікарів і медичний догляд, затишна атмосфера.
    Взимку працювали генератори, було тепло в світло.
    Я була спокійна, що рідна людина перебуває с гарних умовах.

  • Олег | 13.06.2023

    Всім доброго дня. Слава Україні. Так сталось що в цему будинку моя мама. З початку війни, не дивлячись ні на що цей будинок працював, не кинули на призволяще старих людей. Родичі помагали як могли ( коли пропав був хліб на початку, був хаос в роботі магазинів). Коли потрібні ліки, зразу телефонують і оперативно витрачають свої запаси, вірять родичам. Можна передавати рідним будь яку їжу ( при умові що вона не шкідлива для них), чисто та приємні люди працюють тут. Люди похилого віку специфічні, бувають різні ситуації, але персонал витримує забаганки своїх підопічних. Прочитавши попередні відгук ...

Інші статі: