Реабілітаційні центри для літніх в Хирові

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Хирові
  • Надежда | 17.02.2024

    Не рекомендую, отвратительный персонал!!! Никакого ухода. Пожилых людей, которые не могут за себя постоять — БЬЮТ!!! Не кормят!!! Превращают в растения, пичкая их таблетками со снотворным действием!!! И ещё много чего можно рассказать. Слава Богу — забрала мать. Всем кто прочитает, очень прошу, не отдавайте своих близких и родных в этот АД!!!

  • Юлія | 01.06.2024

    Дуже вдячна цьому сервісу, в тому що допомогли знайти цей чудовий пансіонат! В «Вище неба» ми поселили бабусю, яка дуже задоволена відношенням та сервісом! Людмила та її помічниці — феї, які дуже гарно відносяться до підопічних, мають добре серце, а ще чудове почуття гумору. Також бабусі подобаються концерти, які проводяться в пансіонаті, приїзжають артисти з виступами. І ще особисто від бабусі подяка за дуже смачну їжу, особливо вареники, які працівники роблять ВЛАСНОРУЧ!

  • Олена | 14.01.2024

    Після важкої хвороби тато потребував постійного догляду. Вирішили звернутись до приватного пансіонату. Через знайомих дізнались про pansionu.com.ua — зручно, що там одразу можна побачити контакти, локацію, умови. Умови відмінні, харчування смачне, лікар завжди на зв’язку. Тато знову почав посміхатись — це безцінно!

Інші статі: