Реабілітаційні центри для літніх у Старому Самборі

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх у Старому Самборі
  • Александра | 20.11.2024

    Спасибо большое за уход

  • Юлія | 09.09.2025

    Хочу висловити щиру подяку всьому персоналу пансіонату для літніх людей за їхнє людське і дбайливе ставлення до моєї мами. Я безмежно вдячна вам за невтомний догляд, комфорт та високу гігієну, які ви забезпечуєте. Цілодобова увага та готовність допомогти в усіх потребах моєї матусі справді вражають.

    Особливо хочу подякувати за смачне харчування, яке завжди радує та приносить задоволення. Ви створюєте надзвичайно теплу і затишну атмосферу, яка так важлива для літніх людей.

    Окрема подяка директору Андрію Михайловичу за його професіоналізм і здатність знаходити рішення у буд ...

  • Юлія | 01.06.2024

    Дуже вдячна цьому сервісу, в тому що допомогли знайти цей чудовий пансіонат! В «Вище неба» ми поселили бабусю, яка дуже задоволена відношенням та сервісом! Людмила та її помічниці — феї, які дуже гарно відносяться до підопічних, мають добре серце, а ще чудове почуття гумору. Також бабусі подобаються концерти, які проводяться в пансіонаті, приїзжають артисти з виступами. І ще особисто від бабусі подяка за дуже смачну їжу, особливо вареники, які працівники роблять ВЛАСНОРУЧ!

Інші статі: