Реабілітаційні центри для літніх в Кіцмані

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Кіцмані
  • Людмила | 08.07.2024

    Залишили маму у пансіонаті на час нашої поїздки за кордон. Спершу було страшно, але виявилось — даремно хвилювались. Все чисто, акуратно, персонал доброзичливий. Харчування домашнє, догляд уважний. Мама навіть не хотіла повертатися додому.

  • Ольга | 16.04.2024

    У моего отца случилась беда, когда он сломал шейку бедра в прошлом году. После операции в больнице стало ясно, что дома мы не сможем обеспечить ему полный уход и реабилитацию – всем нужно работать, да и специальных навыков у нас нет. Мы стали искать, куда можно определить папу на период восстановления. Случайно нашли через сайт pansionu.com.ua (каталог домов престарелых, пансионатов и реабилитационных центров по Украине) несколько подходящих вариантов. Честно говоря, раньше я не знала, что существуют частные пансионаты, где есть полноценная реабилитация для пожилых после таких травм. Созвонили ...

  • Ірина | 06.03.2025

    Жахливе відношення до людей! В 2022 році мене привіз туди мій батько, через те, що в зв'язку з хворобою, стала неходячою. Санітарка, міняючи мені підгузник, кричала до мене ( до людини, яка в зв'язку з хворобою стала неходячою і не могла самостійно піти до туалету): " Давай, знімай то-то з себе! Скільки я буду за тобов прибирала?! Щиш ( від сл. пісяти) тут!" Ось таке відношення було до людини, яка в зв'язку з хворобою стала неходячою, і через це не могла самостійно піти до туалету. Добре подумайте, чи дійсно можна давати туди на проживання людей ( а ще й старших).
    Просто жахлив ...

Інші статі: