Реабілітаційні центри для літніх в Кіцмані

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Кіцмані
  • Аліна | 29.01.2024

    Моя бабуся дуже боялася переїзду в пансіонат. Але коли побачила затишні кімнати, доглянуту територію і щиру усмішку працівників, її страх зник. Тепер вона живе там уже пів року й відчуває себе щасливою

  • Олег | 01.06.2025

    Мій дідусь — ветеран, пережив два інсульти. Ми довго шукали місце, де йому буде комфортно і безпечно. Через сайт зібрали кілька варіантів, обрали пансіонат, де спеціалізуються на таких випадках.
    З дідусем працював фізіотерапевт, були індивідуальні вправи, дієтичне харчування, цілодобове спостереження. Дідусь поліпшив мовлення, став більш активним, сам проситься на прогулянки.
    Окрема подяка — персоналу за тепле ставлення. Тут не просто лікують — тут повертають життя.

  • Іванна | 09.12.2024

    Дідусь живе у пансіонаті вже пів року. У нього деменція, але завдяки режиму і щоденному нагляду, він спокійний, доглянутий, і навіть знову почав малювати.

Інші статі: