Пансіонати для літніх і престарілих у Підгайці

      
Не впевнені у виборі?
Відгуки: Пансіонати для літніх і престарілих у Підгайці
  • Людмила Назарук | 04.08.2024

    Люди, забирайте звідти своїх рідних поки не пізно. Ні в якому разі не віддавайте сюди своїх близькик.Це жахливе місце.Тут не має ніякого догляду. Антисанітарія. Якщо ви віддаєте людину, яка ходить, то через місяць вона стане лежачою.Її будуть прив язувати, бити, пічкати таблетками, щоб людина тільки лежала і почала ходити під себе.Це робиться для того, щоб людину вже не можна було забрати звідти.Це місце, де брешуть всі.Будуть заглядати вам в очі і багато брехати про ваших родичих, про їхню ненормальну поведінкуиі саме так будуть випрадовувати синяки на тілі вашої бабусі чи мами.Харчування жах ...

  • Станко Ольга Василівна | 23.06.2024

    Дякую всьому колективу за турботу.

  • Павло | 31.07.2025

    Мені було важливо знайти заклад із гідним ставленням до літніх людей. І я не помилився. Уважний персонал, гарна кухня, чистота, а головне — людяність.

Інші статі: