Пансіон з номерами на 1-2 особи

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Пансіон з номерами на 1-2 особи
  • Зоя | 14.04.2024

    Ніколи не думала, що моєму татові знадобиться будинок для літніх людей. Після смерті мами він залишився один, і ми з братом помітили, що тато поступово згасає на самоті. Йому 78 років, ми живемо окремо, бачились не так часто, і за останній рік його здоров’я та настрій дуже погіршилися. Тато перестав нормально харчуватися, майже нікого не бачив, рідко виходив з квартири. Ми страшенно переживали, що в такій ізоляції він просто зачахне. Тому вирішили пошукати місце, де про нього зможуть піклуватися і де будуть інші люди поруч. Довго розмовляли з татом, пояснювали, що це не лікарня і не “будинок п ...

  • Надежда | 17.02.2024

    Не рекомендую, отвратительный персонал!!! Никакого ухода. Пожилых людей, которые не могут за себя постоять — БЬЮТ!!! Не кормят!!! Превращают в растения, пичкая их таблетками со снотворным действием!!! И ещё много чего можно рассказать. Слава Богу — забрала мать. Всем кто прочитает, очень прошу, не отдавайте своих близких и родных в этот АД!!!

  • Адміністратор | 21.12.2023

    Немирів це не наш заклад, мабуть ви помилково написали

Інші статі: