Будинки для людей похилого віку в Петрово-Красносілля

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Будинки для людей похилого віку в Петрово-Красносілля
  • Людмила | 21.02.2025

    Мій батько в цьому пансіонаті вже декілька років. Тут є всі умови для комфортного проживання. Чисто, охайно, тепло, немає неприємних запахів, зручні ліжка, домашня обстановка. А головне — персонал! Всі чуйні, турботливі, дбайливі, уважні. Годують дуже смачно. Всім співробітницям щира подяка за їх працю, доброту, турботу, терпіння, розуміння і повагу! Жодного разу не пошкодувала, що обрала для батька саме цей заклад.

  • Микола | 10.05.2024

    Моя мама вже понад рік живе у цьому пансіонаті. Дякую персоналу за підтримку і теплу атмосферу. Персонал привітний, щоденний догляд, завжди на зв’язку. Рекомендував знайомим — теж залишилися задоволені.

  • Олег | 15.01.2024

    Спасибо за уход бабушки, особенно спасибо персоналу за ваш труд. Очень все хорошо организовано. Хозяева очень порядочные люди, вошли в мою ситуацию

Інші статі: