Реабілітаційні центри для літніх в Краматорську

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Краматорську
  • Тетяна | 27.05.2026

    Дуже сподобалось, відношення працівників дуже хороше.Атмосфера як у дома, свіже повітря

  • Зоя | 09.08.2024

    Бабусю поселили на час нашої відпустки. Спочатку переживали, але все виявилось краще, ніж очікували: гарні умови, щирий персонал, чисто.

  • Дарʼя | 12.07.2023

    Ніколи не віддавайте своїх близьких в це місце! Через два тижні перебування, забрали бабусю з великим синяком під оком і синьою розпухлою ногою. Так, усвідомлюю що працювати з літніми людьми-важко, але, як то кажуть: не можеш-не берись, бити стару людину не допустимо у будь якому випадку!!! Бабусю забрали виснажену і ледве ходячу, хоча до її перебування у пансіонаті все було норм. У якості «покарання за погану поведінку» застосовують побиття і не давання їжі. Адміністратор Оксана-хамка, а директор пансіонату відморожується від будь якої відповідальності, ще й сміється, кажучи «що ви хочете, у ...

Інші статі: