Реабілітаційні центри для літніх в Моспіне

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Моспіне
  • Ірина | 01.03.2024

    Хамство та неповага зі сторони санітарки. Свої обов'язки не те, щоб не виконувала, а ще й жахливо відноситься до людей, які перебувають у пансіонаті. Тикає, кричить. Дивуюся, як взагалі таку людину прийняли працювати в таке місце.

  • Дмитро | 04.04.2025

    Тато після інсульту почав сам сидіти за два тижні реабілітації. Умови — як у санаторії. Рекомендуємо.

  • Тарас | 12.11.2022

    Дякую за теплий та кваліфікований персонал, уютний дім для моєї бабусі

Інші статі: