Реабілітаційні центри для літніх в Жданівці

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Жданівці
  • Тетяна | 13.05.2025

    НЕ РЕКОМЕНДУЮ
    В цьому пансіонаті погано відносяться до хворих людей, санітарки матюкаються і оруть. В перший день обікрали хвору людину, вкрали банківську картку, і якби не моє спостереження за витрами з картки я б нічого і не знала. Годують кашою манною на сніданок і на вечерю, в обід рибний не добрий суп. На вулицю виходять тільки ті, які самі пересуваються.

  • Елена | 16.08.2022

    Добрый день! Есть ли у вас женские места? На каких есловиях принимаете пациентов? Маме 69 лет, частичная потеря памяти, возрастное.

  • Мария | 23.08.2023

    Дякую, що в нашому місці є такі місця, де похилі люди знаходять спокій та догляд! Цей — один з найкращих!

Інші статі: