Реабілітаційні центри для літніх в Новогродівці

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Новогродівці
  • Алла | 13.07.2022

    Наталья, спасибо большое за тёплые слова и благодарность. Мы помним Вашу маму. Несмотря на возраст и сопутствующие заболевания-очень интеллегентная женщина, любила читать, вежливая и доброжелательная.

  • Анна | 22.11.2021

    Здесь удерживают Журавлева А. А., у этого человека инсульт, он парализован, его избили чтобы он подписал доверенность на продажу его квартиры. К нему не пускают его родных детей. Если хотите чтобы у ваших близких тоже отобрали квартиру пока они парализованы, добро пожаловать!

  • Олена | 28.02.2026

    Згодна з Вами на всі сто
    Це не пенсіонат, для літніх людей, а скотомогильник
    Відношення до людей хамське, бьють, кричать, сидіти тільки на кроваві і не рипатися
    За місяць людину одягли в памперси яка без них справлялася, хворіла грипом, хоть вона була закаленная, за три місяці людина померла, дуже жалкую що туди віддала її, це просто жахливо
    Потрібно туди направити податковую? І всі перевірки, нехай по дивляться камери і всі документи
    Ні я якому разі не віддавайте туди своїх близьких, дві замки тільки і будуть говорити що хвора і так далі!!!
    Хворі вони,

Інші статі: