Хоспіси в Новий Буг

  • Топ 1
    Пансіонат для людей похилого віку
    Пансіонат для людей похилого віку "Океан довіри"
    0
    • Контроль за прийомом ліків Контроль за прийомом ліків
    • Цілодобовий догляд Цілодобовий догляд
    • Мед.персонал Мед.персонал
    • Повний гігієнічний і косметичний догляд Повний гігієнічний і косметичний догляд
    • Постійний моніторинг стану здоров'я Постійний моніторинг стану здоров'я
    • Прогулянки на території Прогулянки на території
    • Профілактика пролижньої Профілактика пролижньої
    • mse2_filter_msoption_psixiatr mse2_filter_msoption_psixiatr
    • Регулярний огляд лікаря Регулярний огляд лікаря
    • Спец умови для хворих з деменцією Спец умови для хворих з деменцією
    • 1-2 людини в номері 1-2 людини в номері
    • 3-4 людини в номері 3-4 людини в номері
    • Функціональні ліжка для лежачих хворих Функціональні ліжка для лежачих хворих
    • Wi-Fi Wi-Fi
    • Чисто і затишно Чисто і затишно
    • Обгороджена територія, охороняється Обгороджена територія, охороняється
    • Домашня атмосфера Домашня атмосфера
    • Доброзичливий персонал Доброзичливий персонал
    • Бесідки, Лавки, Садок Бесідки, Лавки, Садок
    • Велика територія для прогулянок Велика територія для прогулянок
    • Вогнегасники Вогнегасники
    • Відеоспостереження Відеоспостереження
    • Пожежна сигналізація Пожежна сигналізація
      
Не впевнені у виборі?
Відгуки: Хоспіси в Новий Буг
  • Валентина | 12.05.2024

    Після важкого періоду в житті ми вирішили поселити тітку у будинок для літніх. Через pansionu.com.ua знайшли саме той варіант, що підходив. Все на рівні — від кімнат до харчування. Спокійна і домашня атмосфера.

  • Оксана | 04.11.2020

    Отвратительный отзыв!

  • Валентина | 05.08.2025

    Коли підбирала пансіонат для мами звернула увагу, що дуже гарні відгуки про Північну 12 і вибрали саме його. Вже зараз я розумію, що реальних там небагато. Мама пробула в пансіонаті 2 місяці і я дуже шкодую, шо її туди відвезла. Мама просила її забрати, хоча ми домовились, що вона там побуде деякий час. Жалілась на грубість персоналу, погану їжу, що неправильно дають ліки і що незважають на її прохання. Ми взяли місце з 4-містній кімнаті, думала мама буде спілкуватись і їй буде веселіше ніж одній дома і нагляд цілодобовий + вчасно їжа, ліки. В кімнаті є телевізор, який не включали, навіть коли ...

Інші статі: