Реабілітаційні центри для літніх в Монастириська

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Монастириська
  • Ірина | 02.01.2024

    Мій дідусь перебуває в пансіонаті вже рік. За цей час помітно покращився його настрій та фізичний стан. Персонал дуже уважний, забезпечує всі необхідні процедури та ліки. Умови проживання комфортні: чисті кімнати, смачна їжа, гарна територія для прогулянок. Дякуємо за професійний догляд! Знайшли цей заклад через рекомендації та каталог на pansionu.com.ua.

  • Валентина | 02.04.2025

    Мама лежачая, с инвалидностью. В пансионате уход на уровне, всегда чистая, аккуратная. Спасибо персоналу

  • Дарʼя | 12.07.2023

    Ніколи не віддавайте своїх близьких в це місце! Через два тижні перебування, забрали бабусю з великим синяком під оком і синьою розпухлою ногою. Так, усвідомлюю що працювати з літніми людьми-важко, але, як то кажуть: не можеш-не берись, бити стару людину не допустимо у будь якому випадку!!! Бабусю забрали виснажену і ледве ходячу, хоча до її перебування у пансіонаті все було норм. У якості «покарання за погану поведінку» застосовують побиття і не давання їжі. Адміністратор Оксана-хамка, а директор пансіонату відморожується від будь якої відповідальності, ще й сміється, кажучи «що ви хочете, у ...

Інші статі: