Будинки для людей похилого віку в Южноукраїнську

      
Не впевнені у виборі?
Ціни: Будинки для людей похилого віку в Южноукраїнську
Відгуки: Будинки для людей похилого віку в Южноукраїнську
  • Дарʼя | 12.07.2023

    Ніколи не віддавайте своїх близьких в це місце! Через два тижні перебування, забрали бабусю з великим синяком під оком і синьою розпухлою ногою. Так, усвідомлюю що працювати з літніми людьми-важко, але, як то кажуть: не можеш-не берись, бити стару людину не допустимо у будь якому випадку!!! Бабусю забрали виснажену і ледве ходячу, хоча до її перебування у пансіонаті все було норм. У якості «покарання за погану поведінку» застосовують побиття і не давання їжі. Адміністратор Оксана-хамка, а директор пансіонату відморожується від будь якої відповідальності, ще й сміється, кажучи «що ви хочете, у ...

  • Сергій | 22.03.2025

    В данному пансіонаті досить брудно, скрізь в кімната пліснява. Харчування дуже погане, порції маленькі, м'яса майже не має. Жодних фруктів чи будь яких вітамінів взагалі не існує в цьому пансіонаті. Як власне й продукти молочні також відсутні, лише супи та каші, або макарони пусті. Жодних лікарів, як написано на сайті взагалі немає. А якщо твій родич захворіє, то шукай лікаря сам. Жодних розважальних заходів не існує. Та й персонал не надає повноцінного догляду за хворими. Враження від пансіонату дуже жахливі. Не рекомендую цей заклад взагалі.

  • Надежда | 17.02.2024

    Не рекомендую, отвратительный персонал!!! Никакого ухода. Пожилых людей, которые не могут за себя постоять — БЬЮТ!!! Не кормят!!! Превращают в растения, пичкая их таблетками со снотворным действием!!! И ещё много чего можно рассказать. Слава Богу — забрала мать. Всем кто прочитает, очень прошу, не отдавайте своих близких и родных в этот АД!!!

Інші статі: