Приватний пансіонат "Родинне тепло", м. Рівне

  • 500 гривень в подарунок на заселення в будь-який будинок або пансіонат
  • Транспортування людей з обмеженими можливостями в будь-яку точку України
  • Найкраще місце для реклами Вашого пансіону!
від 15 000 грн/місяц
1.7
Рейтинг за відгуками
14
25 людей
місткість установи
Заявка на розміщення

Заявка безкоштовна, ви нізащо не платите.

м. Рівне, вул. Весняна 46
Мапа


  • Валя
    13.12.24
    Загальний рейтинг:

    Жахливі умови
    Читайте заключення перевірок

    Зручності:
    Догляд/підтримка:
    Чистота:
    Поводження з гідністю:
    Харчування та напої:
    Персонал:
    Діяльність:
    Управління:
    Безпека/охорона:
    Номери:
    Співвідношення ціни та якості:
  • Марія.
    21.09.24
    Загальний рейтинг:

    Не раджу цей пансіонат.
    Обслуговування не відповідає тим коштам, які постійно підвищують.
    Керівництву, яке ніколи не відвідує пансіонат на все байдуже, аби збагатитись.Няні вроді не погані, але не відомо чому в ітозі догляд на низькому рівні.Адміністратор Анатоліївна там з дочкою кухаркою керують.Салати рідкість велика, кашами годують.Картоплі не дають, тільки в суп.Обманюють, що є медсестра, а нікого немає.Хворі як в тюрмі, ніколи не виводять на двір, не має часу чи то за власними справами чи то за нехваткою персоналу, бо економить власник на всьому.Світло після вечері вимикають о 6 вечора і всім команда по ліжкам, дивитись в потолок.

    Зручності:
    Догляд/підтримка:
    Чистота:
    Поводження з гідністю:
    Харчування та напої:
    Персонал:
    Діяльність:
    Управління:
    Безпека/охорона:
    Номери:
    Співвідношення ціни та якості:
  • Олександр
    18.06.24
    Загальний рейтинг:

    Хочу подякувати Родинному теплу за всю вашу роботу. Мій батько був у вас майже два роки, батько інвалід та на початку 2024 року отримав ампутацію через прогресуючу хворобу. Пенсіонат став для нього другим домом, персонал завжди допомагав та доглядав батька. Адміністратор Тетяна завжди на звʼязку, комунікацію можна тримати через менеджери, оперативно надавала інформацію та вирішувала питання. Пенсіонат бере на себе велику роботу, так як людям необхідна допомога завжди. Чисто, є телевізори, багато балкончиків де ті хто перебуває може там знаходитись та милуватись видом. В любий час можна приїхати, передати посилку, отримати інформацію. Моя думка що в такий час таким сервісам необхідно розвиватись, отримувати допомогу від держави, хоча б мінімальну. Це дуже хороша справа, працівники терплячі та чуйні. Хочу подякувати доглядальниці Оксані яка займалася доглядом батька. Бажаю вам успіхів, терпіння та розвитку!

    Зручності:
    Догляд/підтримка:
    Чистота:
    Поводження з гідністю:
    Харчування та напої:
    Персонал:
    Діяльність:
    Управління:
    Безпека/охорона:
    Номери:
    Співвідношення ціни та якості:
  • ЮРА
    16.06.24
    Загальний рейтинг:

    Tреба закривати цей пансіонат

    Зручності:
    Догляд/підтримка:
    Чистота:
    Поводження з гідністю:
    Харчування та напої:
    Персонал:
    Діяльність:
    Управління:
    Безпека/охорона:
    Номери:
    Співвідношення ціни та якості:
  • NINA
    16.06.24
    Загальний рейтинг:

    Я шокований цим закладом

    Зручності:
    Догляд/підтримка:
    Чистота:
    Поводження з гідністю:
    Харчування та напої:
    Персонал:
    Діяльність:
    Управління:
    Безпека/охорона:
    Номери:
    Співвідношення ціни та якості:
  • Вiкторiя
    09.06.24
    Загальний рейтинг:

    Я щось таке чув мені розповідала подруга, що в цьому пансіонаті як у тюрмі.

    Зручності:
    Догляд/підтримка:
    Чистота:
    Поводження з гідністю:
    Харчування та напої:
    Персонал:
    Діяльність:
    Управління:
    Безпека/охорона:
    Номери:
    Співвідношення ціни та якості:
  • ВАЛЯ
    08.06.24
    Загальний рейтинг:

    www.ombudsman.gov.ua/en/news_details/vidviduvannya-pansionatu-dlya-lyudej-pohilogo-viku-privatnoyi-formi-vlasnosti-rodinne-teplo-u-m-rivne
    Занепокоєні тим, що власник пансіонату не реагує на коментарі.
    Адміністратор Тетяна Гринюк розвела плітки в коментарях яка вона порядна.
    А жіночка яка описала ситуацію-схоже що права, бо у мене є також подібні зауваження.
    Контракти не поновлюють, кожен раз Тетяна говорить висилати більше коштів.
    Чеки на ліки також дивні і їх не завжди висилає.
    Памперси-то взагалі ціла там оборудка.
    Салати тільки на словах.
    Фрукти ніколи.
    Шукаю місце для переводу.
    Не раджу цей заклад
    Комісія виявила купу недоліків.

    Зручності:
    Догляд/підтримка:
    Чистота:
    Поводження з гідністю:
    Харчування та напої:
    Персонал:
    Діяльність:
    Управління:
    Безпека/охорона:
    Номери:
    Співвідношення ціни та якості:
  • Иван
    08.06.24
    Загальний рейтинг:

    Якості обслуговування низька, що не дивно за нинішнього адміністратора Тетяни

    Зручності:
    Догляд/підтримка:
    Чистота:
    Поводження з гідністю:
    Харчування та напої:
    Персонал:
    Діяльність:
    Управління:
    Безпека/охорона:
    Номери:
    Співвідношення ціни та якості:
  • ALEKS
    08.06.24
    Загальний рейтинг:

    Обслуговування погане. Не дивно за нинішнього директора

    Зручності:
    Догляд/підтримка:
    Чистота:
    Поводження з гідністю:
    Харчування та напої:
    Персонал:
    Діяльність:
    Управління:
    Безпека/охорона:
    Номери:
    Співвідношення ціни та якості:
  • Тетяна
    07.06.24

    Доброго вечора… хочу подякувати всім персоналу пансіонату Рівне.Родинне тепло…

  • Тетяна
    24.04.24

    Оля, ваша мама у нас не проживає майже місяць, а ви все поливаєте нас брудом. Значить, у нас все ок. Хочу повідомити, що контролюючі органи, куди ви зверталися, вже були. Зауважень по догляду не було. Ви хотіли мене опозорити, на жаль, я цим не переймаюся. Давно зрозуміла ваше життєве кредо. Маю 62 р, 43 р.трудового стажу по робітничих професіях. З першого дня працюю у цьому пансіонаті. Ніколи конфліктною не була. До роботи відношуся з відповідальністю. Мені ніколи не стидно дивитися людям в очі, тому що у мене зовсім інші цінності у житті. Хочу вас розчарувати, хапуга з мене не вийшла. Крутить чужими грошима я не можу, тому що я не є керівником, а найманий робітник. І на всі потреби мені виділяють кошти по ліміту. Якщо у вас були сумніви щодо вартості ліків, то загугліть ціну, і нема проблем. В інтернеті є вся інформація. Ваш обовязок забезпечити маму памперсами, ліками та рукавичками, а не доставати всіх і обзивати. На рахунок с/г продукції. Перш чим продавати, її треба виростити. Працюю 24/7, чоловік інв.3 гр, ліва нога хвора. Так що, вибачайте. Продукти закуповую сертифіковані. Через день мясо, фарш, хліб, пиріжки. Раз у тиждень молочні продукти та Атб. Чеки всі зберігаються. І тут, як бачите, все гаразд. Так що, не судіть людей по собі. Мамину куртку і шапку, яку ви мені особисто на зберігання не давали, ви оцінили у 4000 грн. Хоч ви мене обозвали хапугою, таку розкіш, як демисезонна куртка за 4000 грн, я собі позволити не можу. Як писати такі пости, то приділіть увагу своїй мамі, щоб вона відчула вашу турботу. За два роки, що у нас була мама, ви ніколи не цікавилися її здоровям, її емоційним станом. Ніколи не робили їй приємних сюрпризів до свят. А когось звинувачуєте. Вона до нас поступила після інсульту, ми її виходили, вона мала гарний вигляд, постійно отримувала ліки, хоча ви казали для чого мамі ліки, якщо тиск у нормі. Зі здоровям проблем не було. Ви, коли приїжджали у відпуску, скільки раз з мамою гуляли. Ніразу. Ніякі гроші не замінять ваш обовязок перед мамою.

  • Вікторія
    24.04.24
    Загальний рейтинг:

    Чула звіт контролюючих органів які сказали, що би у всіх пансіонатах було так чисто і доглянуті підопічні як у Родинному теплі. Харчування теж на своєму місці, що дня м'ясо, тефтеля, салат. Майте повагу один до одного.

    Зручності:
    Догляд/підтримка:
    Чистота:
    Поводження з гідністю:
    Харчування та напої:
    Персонал:
    Діяльність:
    Управління:
    Безпека/охорона:
    Номери:
    Співвідношення ціни та якості:
  • Ольга
    18.04.24
    Загальний рейтинг:

    Не раджу користуватися послугами цього пансіонату.
    Керівництво просто хами!
    Постійно підвищують вартість перебування без надання нового контракту.
    Медсестри не має.В Рівне працює адміністратор Тетяна, яка не має мед.освіти і любить користуватись тим, що родичі хворих за кордоном.Памперси і ліки поставила на закуп собі, чеки висилає під тиском і то дати чеків ховає, крутить коштами і дурить родичів, а представляється просто ангелом … у вовчій шкурі.Салатів не дають, закупи продуктів вона робить зі свого городу за високими цінами.Фотографує хворих у голому вигляді і у фекаліях і надсилає родині, щоб давали більше грошей на памперси.Буда перевірка у них на початку 2024 року.Температура +16 і нижча була! Економлять а гроші деруть кожен раз більші.Хворих ніколи не виводять на двір, хоча є територія.Навіть в тюрмі і то виводять! Керівники і ця Тетяна Гринюк в місті Рівне навіть погрожували залишити без нагляду на вулиці мою маму, коли я вимагала новий законний контракт.Це великі нелюди, які сховались в овечі шкури! Одежа, куртка і шапка, в якій моя мама поступила-пропали безслідно.Ніхко це не компенсував.Зате, коли маму переводила в інше місце і затримались на пару днів-то писали за 700 гр.в день їм платити і що вивезуть жінку в піжамі на вулицю.У мене є ця переписка і погрози, Мусили викликати поліцію, так як я за кордоном і не могла так швидко перевезти маму у другий пансіонат.Грубіяни, нелюди, хапуги.По цих фактах в даний час звертаюсь в контролюючі органи.
    У них навіть не має ліцензії, вони не легально працюють, бандюги.

    Зручності:
    Догляд/підтримка:
    Чистота:
    Поводження з гідністю:
    Харчування та напої:
    Персонал:
    Діяльність:
    Управління:
    Безпека/охорона:
    Номери:
    Співвідношення ціни та якості:
    • Тетяна
      25.04.24

      Кальній Оля з Іспанії. Вже майже місяць ваша мама у нас не проживає, а ви все поливаєте нас брудом. Значить у нас все ок. До речі, перевірки вже були. Порушень щодо догляду на даний час, не було. Ви хотіли мене осоромити, але я цим не переймаюся. Давно зрозуміла, що це ваше життєве кредо.Маю 62 р., з них 43 р трудового стажу, робітничі професії. *На жаль*, хапуга з мене не вийшла. Та й життєві цінності у мене зовсім інші. Тому дивитися в очі людям не соромно. З першого дня працюю у цьому пансіонаті. Людина не конфліктна, з всіма підтримую хороші відносини. Крутити чужими грошима, також, не виходить. Я не є керівником, а найманий робітник. На витрати виділяють кошти, згідно ліміту. Якщо ви щось не зрозуміли з чеком по ліках, заґуґліть. В інтернеті є вся інформація по цінах. Памперсами ніколи не торгувала. На рахунок с/г продукції. Перш ніж її продавати, треба виростити. Працюю 24/7, чоловік інв.3 гр., хвора ліва нога. А якщо у нас лишається щось, то привозимо безкоштовно. Закупляю продукцію тільки сертифіковану. Через день мясо, фарш, хліб, пиріжки. Раз на тиждень молоко, Атб. Чеки всі зберігаються. Куртку і шапку, яку ви мені особисто на зберігання не давали, ви оцінили у 4000 грн. Я собі таку розкіш, як демисезонна куртка за 4000 грн, не можу позволити, хоча ви мене обозвали хапугою. Як писати такі пости, приділіть краще увагу своїй мамі. За два роки, що вона проживала у нас, ви ніколи не цікавились її здоровям, емоційним станом. Ніколи не робили їй приємних сюрпризів, подарунків, ніколи не вітали на свята, щоб вона могла відчути вашу турботу. До нас вона поступила після інсульту, ми її виходили, вона мала гарний вигляд, ніколи нічим не хворіла. Ви, коли приїжджали у відпустку, скільки разів з мамою гуляли, ніразу. Вас завжди дратувало, коли потрібні були кошти на потреби мами. Не лукавте, ні один пансіонат не зніме з вас ваш обовязок перед мамою. До речі, ще такий пост прочитала під ніком PETAP BODLEV. Це ви у нього списали, чи він у вас

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук просто заповніть форму нижче.

Зручності:
Догляд/підтримка:
Чистота:
Поводження з гідністю:
Харчування та напої:
Персонал:
Діяльність:
Управління:
Безпека/охорона:
Номери:
Співвідношення ціни та якості:
Вам потрібна детальна інформація про об'єкт?
Питання/Відповіді

Найважливіше про установу

Название Приватний пансіонат "Родинне тепло", м. Рівне
Вартість в місяць від 15 000 грн