Будинки для людей похилого віку в Городку

      
Не впевнені у виборі?
Ціни: Будинки для людей похилого віку в Городку
Відгуки: Будинки для людей похилого віку в Городку
  • Ірина | 04.07.2024

    Бабуся живе тут 4 місяці. Все влаштовує: догляд, харчування, персонал — на висоті.

  • Віктор | 19.09.2025

    Батько після ампутації ноги став лежачим. Самі не справлялись, і почали шукати варіанти тимчасового догляду. Через сайт знайшли заклад, де був медперсонал і досвід із такими випадками.
    Нам організували транспортування, усе обладнано для людей з інвалідністю. Батько в безпеці, під постійним наглядом. Ми безмежно вдячні всій команді!

  • Дарʼя | 12.07.2023

    Ніколи не віддавайте своїх близьких в це місце! Через два тижні перебування, забрали бабусю з великим синяком під оком і синьою розпухлою ногою. Так, усвідомлюю що працювати з літніми людьми-важко, але, як то кажуть: не можеш-не берись, бити стару людину не допустимо у будь якому випадку!!! Бабусю забрали виснажену і ледве ходячу, хоча до її перебування у пансіонаті все було норм. У якості «покарання за погану поведінку» застосовують побиття і не давання їжі. Адміністратор Оксана-хамка, а директор пансіонату відморожується від будь якої відповідальності, ще й сміється, кажучи «що ви хочете, у ...

Інші статі: