Реабілітаційні центри для літніх в Хотині

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Хотині
  • Катерина | 25.12.2024

    Тато переніс інсульт і був повністю лежачим. У пансіонаті з ним займались фахівці, підібрали вправи. Тепер може сам сидіти. Дякуємо за вашу працю!

  • Нелли | 23.01.2025

    Всем, умеющим думать, доброго дня! Как правильно написала Наталия, Ад можно найти и в Раю, при желании.Моя мама живет в этом доме же 10 месяцев.Я благодарна девочкам за уход, терпение.Меня хватило на 4 месяца.мама лежала и собиралась умирать, а здесь она ходит без палочки.Чистая, накормленная, беззаботная.Много писать не буду, но очень хочу поблагодарить девочек за их очень тяжелый труд.

  • Оксана | 19.06.2025

    Мама після інсульту пройшла курс реабілітації в пансіонаті. Повернулась додому зовсім іншою — впевненою, активною. Велике спасибі команді!

Інші статі: