Хоспіси в Чистякові

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Хоспіси в Чистякові
  • Олег | 28.01.2026

    Перед тим як везти сюди сюди рідну людину — добре подумайте.

  • Лариса | 14.11.2025

    Повний жах, а не піклування про хворих, чоловіка після тривалого, так званого лікування, забрали у стані, у сто разів гірше, ніж привезли!!! Люди, сто разів подумайте, перед тим, як у цей заклад привозити рідних та близьких, банальна викачка грошей і все, до всього того, пацієнтів пічкають незрозумілими препаратами, щоб ті були у стані повного овоча, лежать собі, ні на що не реагують, це кошмар повний, не ведіться на красиву рекламу з тік -току, це все їм потрібний піар, в реаліях, повна протилежність.

  • Елена | 03.01.2023

    Ваша ситуация сложилась так, что родной пожилой человек с серьезным заболеванием и требующий ухода 24/7, а вы просто физически не можете это обеспечить, решились все- таки поместить родного в хоспис, то здесь очень много раз подумайте, подыскивая. Хоспис ГАРМОНИЯ, заверяю на собственном горьком опыте, будет для вашего родного самым ужасным местом, с унижениями, брезгливостью, пренебрежением со стороны обслуживающего персонала. За интерьером вроде красивого холла работают люди, которые ненавидят этих старичков, унижают и всем своим видом после посещения вами родных, дают четко понять, что весь ...

Інші статі: