Реабілітаційні центри для літніх в Марганці

  • Топ 1
    Пансіонат для людей похилого віку
    Пансіонат для людей похилого віку "Велике серце"
    4.4
    Рейтинг за відгуками
    13
    • 4-х разове харчування 4-х разове харчування
    • Базові лікувальні процедури Базові лікувальні процедури
    • Контроль за прийомом ліків Контроль за прийомом ліків
    • Цілодобовий догляд Цілодобовий догляд
    • Мед.персонал Мед.персонал
    • Повний гігієнічний і косметичний догляд Повний гігієнічний і косметичний догляд
    • Постійний моніторинг стану здоров'я Постійний моніторинг стану здоров'я
    • Прогулянки на території Прогулянки на території
    • Регулярний огляд лікаря Регулярний огляд лікаря
    • 1-2 людини в номері 1-2 людини в номері
    • 4-6 людей в номері 4-6 людей в номері
    • Інфраструктура для візочників Інфраструктура для візочників
    • Доброзичливий персонал Доброзичливий персонал
    • Обгороджена територія, охороняється Обгороджена територія, охороняється
    • Чисто і затишно Чисто і затишно
      
Не впевнені у виборі?
Ціни: Реабілітаційні центри для літніх в Марганці
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Марганці
  • Анна | 14.10.2025

    Поклала бабусю в 2023 з деменцією, Перший місяць дуже скаржилась ми не звертали увагу, бо нас впевнили що це нормально! Далі стан став гірше і вона не могла розказати що та як! АЛЕ САМЕ СТРАШНЕ 15.07.2025 ВОНА ПРОПАЛА З ПАНСІОНАТУ. Завідувач Ірина Олексіївна все що могла відповісти ( Человеческий фактор) Камери не працювали, ніхто нічого не бачив, не чув! За 3 місяця не бабусі живої або мертвої не знайшли! Пансіонату байдуже … Пошукові собаки слід не взяли і в один голос було сказано, що вона сама звідти не виходила…
    Хочете рідних живих, не звертайтесь сюди! НІКОЛИ!!!

  • Юлія | 09.09.2025

    Хочу висловити щиру подяку всьому персоналу пансіонату для літніх людей за їхнє людське і дбайливе ставлення до моєї мами. Я безмежно вдячна вам за невтомний догляд, комфорт та високу гігієну, які ви забезпечуєте. Цілодобова увага та готовність допомогти в усіх потребах моєї матусі справді вражають.

    Особливо хочу подякувати за смачне харчування, яке завжди радує та приносить задоволення. Ви створюєте надзвичайно теплу і затишну атмосферу, яка так важлива для літніх людей.

    Окрема подяка директору Андрію Михайловичу за його професіоналізм і здатність знаходити рішення у буд ...

  • Павло | 31.07.2025

    Мені було важливо знайти заклад із гідним ставленням до літніх людей. І я не помилився. Уважний персонал, гарна кухня, чистота, а головне — людяність.

Інші статі: