Будинки для людей похилого віку в Кадіївці

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Будинки для людей похилого віку в Кадіївці
  • Анна | 23.09.2024

    Це не пансіонат це помийна яма((починаючи з керівництва закінчуючи персоналом.Відношення до людей які там живуть взагалі 0((крики матюки ще й приносять свій самогон продають.На зауваження керівник пообіцяв відреагувати і звільнити санітарку а по суті перевели в інше відділення і вона ходить погрожує тепер тій людині яка на неї пожалілася.Скоро буде там міліція і телебачення я обіцяю

  • Дмитро | 13.06.2025

    Батько після інсульту не говорив. У пансіонаті з ним працювали логопед і психолог. За місяць почав вимовляти прості слова. Ми вдячні за чудову роботу.

  • Анастасия | 05.01.2022

    Спасибо вам, что вы есть. В пансионат привезли отчима после нескольких инсультов. И о чудо!!! К нему нашли подход, несмотря на не самый лучший характер. Особая благодарность Кириллу, который помимо того, что нашел подход к отчиму, ещё и помогает по другим вопросам! В этом пансионате работают ЛЮДИ! Ответственные и человечные, отзывчивые и чуткие, что в современном мире, дорогого стоит!!! Ещё раз! Спасибо, что вы есть!

Інші статі: