Реабілітаційні центри для літніх в Полоне

      
Не впевнені у виборі?
Ціни: Реабілітаційні центри для літніх в Полоне
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Полоне
  • Лариса | 14.11.2025

    Повний жах, а не піклування про хворих, чоловіка після тривалого, так званого лікування, забрали у стані, у сто разів гірше, ніж привезли!!! Люди, сто разів подумайте, перед тим, як у цей заклад привозити рідних та близьких, банальна викачка грошей і все, до всього того, пацієнтів пічкають незрозумілими препаратами, щоб ті були у стані повного овоча, лежать собі, ні на що не реагують, це кошмар повний, не ведіться на красиву рекламу з тік -току, це все їм потрібний піар, в реаліях, повна протилежність.

  • Алла | 13.07.2022

    Наталья, спасибо большое за тёплые слова и благодарность. Мы помним Вашу маму. Несмотря на возраст и сопутствующие заболевания-очень интеллегентная женщина, любила читать, вежливая и доброжелательная.

  • Тетяна | 25.04.2024

    Кальній Оля з Іспанії. Вже майже місяць ваша мама у нас не проживає, а ви все поливаєте нас брудом. Значить у нас все ок. До речі, перевірки вже були. Порушень щодо догляду на даний час, не було. Ви хотіли мене осоромити, але я цим не переймаюся. Давно зрозуміла, що це ваше життєве кредо.Маю 62 р., з них 43 р трудового стажу, робітничі професії. *На жаль*, хапуга з мене не вийшла. Та й життєві цінності у мене зовсім інші. Тому дивитися в очі людям не соромно. З першого дня працюю у цьому пансіонаті. Людина не конфліктна, з всіма підтримую хороші відносини. Крутити чужими грошима, також, не вих ...

Інші статі: