Реабілітаційні центри для літніх в Новомосковську

  • Топ 1
    Пансіонат для людей похилого віку
    Пансіонат для людей похилого віку "Велике серце"
    4.4
    Рейтинг за відгуками
    13
    • 4-х разове харчування 4-х разове харчування
    • Базові лікувальні процедури Базові лікувальні процедури
    • Контроль за прийомом ліків Контроль за прийомом ліків
    • Цілодобовий догляд Цілодобовий догляд
    • Мед.персонал Мед.персонал
    • Повний гігієнічний і косметичний догляд Повний гігієнічний і косметичний догляд
    • Постійний моніторинг стану здоров'я Постійний моніторинг стану здоров'я
    • Прогулянки на території Прогулянки на території
    • Регулярний огляд лікаря Регулярний огляд лікаря
    • 1-2 людини в номері 1-2 людини в номері
    • 4-6 людей в номері 4-6 людей в номері
    • Інфраструктура для візочників Інфраструктура для візочників
    • Доброзичливий персонал Доброзичливий персонал
    • Обгороджена територія, охороняється Обгороджена територія, охороняється
    • Чисто і затишно Чисто і затишно
      
Не впевнені у виборі?
Ціни: Реабілітаційні центри для літніх в Новомосковську
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Новомосковську
  • Іван Вікторович | 24.01.2023

    Мій батько перебуває тут з серпня позаминулого року. Відмінний сервіс, дуже приємний та дружній персонал. Харчується батько за дієтою, бо має проблеми зі шлунком. Також тут піклуються про його регулярний прийом ліків. І я і він дуже задоволені цим пансіонатом.

  • Яна | 22.02.2023

    Отец лежачий. Раньше нанимали сиделку, но она перестала справляться со своими обязанностями. Отцу тяжело угодить, люди ему не все нравятся, к тому же общительный он у нас. Со скуки стал вредным, раздражительным. Поговорили с ним, решили попробовать частный пансионат. Данный привлёк больше всего. Персонал очень приятный, папе понравилось здесь. Нашел себе друга, много общается, достаёт сиделок разговорами, но говорит, что те и рады его слушать. Мы с ним часто созваниваемся, и я слышу, как хорошо ему не в одиночестве. Уход в пансионате тоже на уровне, ровно как и питание, гигиена и чистота. Лайф ...

  • Денис Тонченко | 13.07.2020

    Очень комфортное место. Радует мед персонал. Папа очень доволен спасибо!!!

Інші статі: