Реабілітаційні центри для літніх в Синельникове

  • Топ 1
    Пансіонат для людей похилого віку
    Пансіонат для людей похилого віку "Велике серце"
    4.4
    Рейтинг за відгуками
    13
    • 4-х разове харчування 4-х разове харчування
    • Базові лікувальні процедури Базові лікувальні процедури
    • Контроль за прийомом ліків Контроль за прийомом ліків
    • Цілодобовий догляд Цілодобовий догляд
    • Мед.персонал Мед.персонал
    • Повний гігієнічний і косметичний догляд Повний гігієнічний і косметичний догляд
    • Постійний моніторинг стану здоров'я Постійний моніторинг стану здоров'я
    • Прогулянки на території Прогулянки на території
    • Регулярний огляд лікаря Регулярний огляд лікаря
    • 1-2 людини в номері 1-2 людини в номері
    • 4-6 людей в номері 4-6 людей в номері
    • Інфраструктура для візочників Інфраструктура для візочників
    • Доброзичливий персонал Доброзичливий персонал
    • Обгороджена територія, охороняється Обгороджена територія, охороняється
    • Чисто і затишно Чисто і затишно
      
Не впевнені у виборі?
Ціни: Реабілітаційні центри для літніх в Синельникове
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Синельникове
  • Руслана | 05.02.2023

    У мене склалося погане враження про директора пансіонату" Родинне тепло" — для нього це бізнес, який будується на брехні і маніпулюванні почуттями людей.
    Керівник Світлана мало ознайомлена з тим життям, яке є в пансіонаті. Догляд поганий, бракує теплоти душевної, одні " відмазки".Мама прожила у них 2 місяці і хтось зняв і забрав прикраси мами.Це саме останнє місце, яке б я розглядала.Не раджу нікому! Одна показна видимість опіки і догляду.Хоч треба віддати належне Світлані, вона допомогла з похоронами, дякую їй за це. Шкода, що квитанції жодної не бачила! Директор Дени ...

  • Олена | 02.10.2025

    Ми евакуювали нашу бабусю з Донецької області. Її привезли евакуаційним автобусом прямо до пансіонату, де зустріли з теплом та одразу надали всю необхідну допомогу. Бабуся лежача, і ми дуже хвилювалися за її стан, але тут з першого дня подбали про харчування, гігієну та комфорт.
    Завдяки чуйності завідувачки Ірини Олексіївни та професійному догляду персоналу ми бачимо значні зміни. Дякуємо дуже їй за професіоналізм та розуміння до будь якої ситуації. Бабусі допомагають не лише з повсякденними потребами годують, миють, переодягають, а й підтримують у важливих моментах допомагають вставати, ...

  • Наталья | 19.03.2023

    Спасибо огромное за ваш отзыв. Я только как раз сейчас собралась туда звонить. Визитку в больнице дали. Хорошо, что предупредили. В безысходности нужен трезвый взгляд на вещи. Ещё раз спасибо. Лучше уж сделку.

Інші статі: