Реабілітаційні центри для літніх в Дружбі

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Дружбі
  • Вікторія | 09.02.2025

    Залишали бабусю тимчасово на два тижні. Все сподобалось: турбота, харчування, режим. Дякуємо за спокій!

  • Алла | 16.10.2024

    Моя мама живе в пансіонаті вже 3 місяці. Вона стала більш життєрадісною, з’явилися нові знайомі, інтерес до занять. Ми завжди на зв’язку з персоналом. Спокій, чистота і турбота — це головне.
    Не думали, що буде так добре. Дякуємо!

  • Светлана | 16.09.2025

    в каком пансионате Ваша мама?

Інші статі: