Реабілітаційні центри для літніх в Хоросткові

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Хоросткові
  • Ірина | 11.11.2023

    Приймають всіх підряд. Минулого року, на прохання батька, навіть прийняли мене, 35 річну жінку, коли в мене були проблеми з ногами. На запитання: «Чому мене тут тримають?», лікар відповів: " Дитино, це немирівська лікарня.". «Лікарня», в якій за весь час ні разу навіть тиску не вимірювали, не говорячи вже про інше.

  • Олександр | 14.06.2024

    Мама після мікроінсульту не могла самостійно доглядати за собою, тому ми вирішили знайти пансіонат. Довго обирали — важливо було, щоб не просто доглядали, а ще підтримували морально.
    Через знайомих дізналися про сайт pansionu.com.ua, де зібрані заклади з усієї України. Ми переглянули кілька варіантів, зателефонували, і вже за два дні мама була в новому місці.
    Що приємно — з першого погляду зрозуміло, що тут не просто «послуга», а відношення до людини. Усе чисто, затишно, є парк для прогулянок, а персонал — це серце пансіонату. Медики уважні, є психолог, дієтичне меню, заняття для п ...

  • Лілія | 15.06.2025

    Залишали тата на два тижні. Все сподобалось — чистота, харчування, ставлення. Він навіть не хотів додому. Дуже дякуємо всім працівникам!

Інші статі: