Реабілітаційні центри для літніх в Острозі

  • Топ 1
    Будинок для людей похилого віку
    Будинок для людей похилого віку "Благодать"
    5
    Рейтинг за відгуками
    4
    • 5-ти разове харчування 5-ти разове харчування
    • Контроль за прийомом ліків Контроль за прийомом ліків
    • Цілодобовий догляд Цілодобовий догляд
    • Мед.персонал Мед.персонал
    • Базові лікувальні процедури Базові лікувальні процедури
    • Повний гігієнічний і косметичний догляд Повний гігієнічний і косметичний догляд
    • Постійний моніторинг стану здоров'я Постійний моніторинг стану здоров'я
    • Прогулянки на території Прогулянки на території
    • Реабілітація після інсульту Реабілітація після інсульту
    • Регулярний огляд лікаря Регулярний огляд лікаря
    • Спец умови для хворих з деменцією Спец умови для хворих з деменцією
    • Послуги псіхолога Послуги псіхолога
    • 1-2 людини в номері 1-2 людини в номері
    • 3-4 людини в номері 3-4 людини в номері
    • Інфраструктура для візочників Інфраструктура для візочників
    • Функціональні ліжка для лежачих хворих Функціональні ліжка для лежачих хворих
    • Wi-Fi Wi-Fi
    • 4-6 людей в номері 4-6 людей в номері
    • Доброзичливий персонал Доброзичливий персонал
    • Домашня атмосфера Домашня атмосфера
    • Чисто і затишно Чисто і затишно
    • Обгороджена територія, охороняється Обгороджена територія, охороняється
    • Велика територія для прогулянок Велика територія для прогулянок
      
Не впевнені у виборі?
Ціни: Реабілітаційні центри для літніх в Острозі
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Острозі
  • Тетяна | 05.02.2026

    Велике дякую всім працівникам за вашу тяжку працю за вашу турботу і ваше терпіння.
    Мій тато вже четвертий рік в пансіонати. Я всім задоволена.

  • Іра | 31.05.2023

    Сьогодні бабусю поховали. Побачили її вперше після того, як віддали в пансіонат. Тіло виглядало так, ніби вона померла задовго до того, як нам повідомили про це (мабуть чекали гроші за наступний місяць). На обличчі величезна гематома, шкіра на обох руках облізла і висіла шматтями. Це просто жах. Всі родичі були в шоці. Не знаю, що там з нею робили та як саме і коли вона померла. Судмедексперт в Боярці явно «свій». Можливо хтось побачить мій відгук, якщо ще вагається — не віддавайте туди своїх близьких!

  • Дмитрий | 20.11.2021

    Спасибо за оказанную помощь нашему дедушке!!! благодарность за прозрачность и ответственность персонала! остались только приятные впечатления!!!

Інші статі: