Хоспіси в Ізмаїлові

      
Не впевнені у виборі?
Відгуки: Хоспіси в Ізмаїлові
  • Олег | 13.06.2023

    Всім доброго дня. Слава Україні. Так сталось що в цему будинку моя мама. З початку війни, не дивлячись ні на що цей будинок працював, не кинули на призволяще старих людей. Родичі помагали як могли ( коли пропав був хліб на початку, був хаос в роботі магазинів). Коли потрібні ліки, зразу телефонують і оперативно витрачають свої запаси, вірять родичам. Можна передавати рідним будь яку їжу ( при умові що вона не шкідлива для них), чисто та приємні люди працюють тут. Люди похилого віку специфічні, бувають різні ситуації, але персонал витримує забаганки своїх підопічних. Прочитавши попередні відгук ...

  • Оксана | 05.02.2025

    Після перелому дідусь відновився швидше, ніж очікували. Дякуємо за професійний догляд!

  • Наталія | 11.10.2024

    Все негативные отзывы, которые были написаны/ от одного лица, под разным именем,( манера написания одинакова, это для внимательных). Почему? Это по видимому писал конкурент другого пансионата, чтобы загнобить и опустить рейтинг, а свой поднять. Это низко. И всё им написано полный бред и абсолютная НЕПРАВДА. Мой папа был там дважды,( с болезнью Альцгеймера и первый раз в агрессивном состоянии)- персонал справился на 5+, был и уход и питание и внимание и человечность и связь с Оксаной и нянечками, даже по телефону. Многим давала контакт этого пансионата, все остались очень довольны и благодарили ...

Інші статі: