Реабілітаційні центри для літніх в Зимогір'ї

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Зимогір'ї
  • Аліна | 20.12.2025

    Так, знаємо не з чуток, що поводження з підопічними гидке, харчування належного не має, догляд-нульовий, жодного відвідування лікарів, не має ізоляції психічно хворих від здорових

  • Анна | 29.07.2024

    Какое 5разовое питание, там бы хоть бы 3раза покормили, очень плохой не чистый пансионат.руководство ничего не делает для улучшения

  • Дарʼя | 12.07.2023

    Ніколи не віддавайте своїх близьких в це місце! Через два тижні перебування, забрали бабусю з великим синяком під оком і синьою розпухлою ногою. Так, усвідомлюю що працювати з літніми людьми-важко, але, як то кажуть: не можеш-не берись, бити стару людину не допустимо у будь якому випадку!!! Бабусю забрали виснажену і ледве ходячу, хоча до її перебування у пансіонаті все було норм. У якості «покарання за погану поведінку» застосовують побиття і не давання їжі. Адміністратор Оксана-хамка, а директор пансіонату відморожується від будь якої відповідальності, ще й сміється, кажучи «що ви хочете, у ...

Інші статі: