Реабілітаційні центри для літніх у Керчі

Не впевнені у виборі?
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх у Керчі
  • Сергій | 22.03.2025

    В данному пансіонаті досить брудно, скрізь в кімната пліснява. Харчування дуже погане, порції маленькі, м'яса майже не має. Жодних фруктів чи будь яких вітамінів взагалі не існує в цьому пансіонаті. Як власне й продукти молочні також відсутні, лише супи та каші, або макарони пусті. Жодних лікарів, як написано на сайті взагалі немає. А якщо твій родич захворіє, то шукай лікаря сам. Жодних розважальних заходів не існує. Та й персонал не надає повноцінного догляду за хворими. Враження від пансіонату дуже жахливі. Не рекомендую цей заклад взагалі.

  • Владимир | 05.03.2023

    Маме 92 года.

  • Таня | 25.05.2025

    Вранье! Никакооо 4-х разового питания там рикогда не было у людей, в основ идут крупы с подливкой и куча кожных заболеваний вирусных, на зарплаты обманывают, могут и не дать

Інші статі: