Реабілітаційні центри для літніх в Бурштині

  • Топ 1
    Пансіонат для літніх
    Пансіонат для літніх "Турбота улюблених"
    3.7
    Рейтинг за відгуками
    3
    • 4-х разове харчування 4-х разове харчування
    • Цілодобовий догляд Цілодобовий догляд
    • Повний гігієнічний і косметичний догляд Повний гігієнічний і косметичний догляд
    • Постійний моніторинг стану здоров'я Постійний моніторинг стану здоров'я
    • Спец умови для хворих з деменцією Спец умови для хворих з деменцією
    • 1-2 людини в номері 1-2 людини в номері
    • 3-4 людини в номері 3-4 людини в номері
    • Функціональні ліжка для лежачих хворих Функціональні ліжка для лежачих хворих
    • Бесідки, Лавки, Садок Бесідки, Лавки, Садок
    • Доброзичливий персонал Доброзичливий персонал
    • Обгороджена територія, охороняється Обгороджена територія, охороняється
      
Не впевнені у виборі?
Ціни: Реабілітаційні центри для літніх в Бурштині
Відгуки: Реабілітаційні центри для літніх в Бурштині
  • Дарʼя | 12.07.2023

    Ніколи не віддавайте своїх близьких в це місце! Через два тижні перебування, забрали бабусю з великим синяком під оком і синьою розпухлою ногою. Так, усвідомлюю що працювати з літніми людьми-важко, але, як то кажуть: не можеш-не берись, бити стару людину не допустимо у будь якому випадку!!! Бабусю забрали виснажену і ледве ходячу, хоча до її перебування у пансіонаті все було норм. У якості «покарання за погану поведінку» застосовують побиття і не давання їжі. Адміністратор Оксана-хамка, а директор пансіонату відморожується від будь якої відповідальності, ще й сміється, кажучи «що ви хочете, у ...

  • Світлана | 19.07.2023

    Працювала в цьому пансіонаті.Жах.Територія не охороняється.харчування три рази, але буває, що навіть соли чи цукру жаліють купити, щоб посолити ту кашу.Мед персоналу немає одна медсестра 60років і то не понятно чи є в неї медична освіта чи немає.Спочатку доглядає тих, хто більше заплатив а важко хворих22людини. І їх доглядає одна медсестра. Лікаря немає взагалі один приходи щоб зарядку з бабами зробив для галочки.Яка реабілітація після інсульту вони просто лежать.Або помирають.Є кімната де лежить 9 бабульок і ще кроваті завезли.вонь така, що дихати не має чим. в туалетах води дуже часто немає ...

  • Михайло | 17.12.2024

    У моей мамы в 73 года развилась болезнь Паркинсона. Поначалу я сама пыталась за ней ухаживать, но это было очень трудно, ведь я не могла оставить её ни на минуту. Принято было решение найти хороший пансионат. Позвонив в пансионат Промінь сонця у меня уже почти не было надежды, но пообщавшись с консультантом, я поняла, что это именно то место, в котором я хочу навещать свою маму. Мои впечатления о пансионате самые положительные: маму поселили в уютную комнату, в учреждении работает хорошая столовая, при необходимости старикам помогут поесть, переодеться, помыться и т.д. Я понимаю, что мои слова ...

Інші статі: